Prodlužování řas, kosmetika,            pernamentní  tetování

Revoluční technika v prodlužování řas

Tato technika prodlužování řas vám propůjčí dlouhé, natočené a husté řasy. Prodloužené řasy působí naprosto přirozeně.

Řasy jsou odolné vůči vodě, nevyžadují náročnou údržbu, a proto jsou vhodné k dennímu nošení. Technika prodlužování řas se provádí s pomocí speciálního lepidla aplikací řasy na řasu, Blink LASHES (tzv. B-LASHES), proto jsou takto prodloužené řasy k nerozeznání od přírodních. Na prodlužování řas se používá adhezivum, které je hypoalergenní a aplikace žádným způsobem nezatěžuje vaše přírodní řasy.

Pracujeme s řasy od firem značky: emporio lashes, BL lashes

BOTOX NA ŘASY

Lash lifting

Máte hezké řasy, ale jsou rovné? Technika Lash Lifting spočívá v napnutí a zatočení řas na speciální silikonovou formu pomocí tekutin. Výsledným efektem jsou zatočené a zvýrazněné řasy.

Výhody Lash lifting

  • Okamžitý výsledek
  • Natočení řas
  • Zvýraznění oka
  • Vydrží 6 - 8 týdnů

PERNAMETNÍ TETOVÁNÍ 

 Jak se děla permanentní make up neboli PMU?

Permanentní (tj trvalý) make up spočívá v mikropigmentaci vrchní vrstvy kůže. Aplikace se provádí speciálním přístrojem, který za pomoci malých jehliček vpichuje barevný přírodní pigment přímo do pokožky. Jako kouzelnou tužtičkou je možné udělat kontury a výplně rtů, linie víček a obočí. Permanentní make up vždy vypadá velmi přirozeně. Jeho cíl je podtrhnout vaší vnější krásu a nenápadně zvýraznit to co potřebujete. I když jste si udělali PMU vždy můžete nanášet dekorativní kosmetiku a sledovat módní trendy. Permanentní make up není na rozdíl od tetování dlouhodobá záležitost. Za určitý čas přírodní barva vybledne a zmizí. Tehdy můžete zcela změnit váš vzhled a to dle vaší nové představy.

KOSMETIKA

Pracuji s kosmetikou ANUBIS a LARENS 
ANUBIS - Anubis Barcelona se díky 25 letým zkušenostem v oblasti profesionální kosmetiky zařadila mezi přední evropské výrobce.

LARENS -  je moderní a specializovaná značka kosmeceutik, orientovaných na boj proti stárnutí a kožním problémům 

Zdroj přírodních peptidů nazývána též "budoucností kosmetologie" představuje recept WellU na časem nenarušený vzhled. 

Studio Marie Družstevní 1712/ 45 Velké Meziříčí 
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!