Revoluční technika v prodlužování řas

Tato technika prodlužování řas vám propůjčí dlouhé, natočené a husté řasy. Prodloužené řasy působí naprosto přirozeně.

Řasy jsou odolné vůči vodě, nevyžadují náročnou údržbu, a proto jsou vhodné k dennímu nošení. Technika prodlužování řas se provádí s pomocí speciálního lepidla aplikací řasy na řasu, Glamour Lashes,  proto jsou takto prodloužené řasy k nerozeznání od přírodních. Na prodlužování řas se používá adhezivum, které je hypoalergenní a aplikace žádným způsobem nezatěžuje vaše přírodní řasy.

Pracujeme s řasy od firem značky: Glamour, Secret Lashes

TRVALÁ NA ŘASY - THUYA


Máte hezké řasy, ale jsou rovné? Technika trvalá na řasy spočívá v napnutí a zatočení řas na speciální natáčku formu pomocí tekutin. Výsledným efektem jsou zatočené a zvýrazněné řasy.

Výhody 

  • Okamžitý výsledek
  • Natočení řas
  • Zvýraznění oka
  • Vydrží 6 - 8 týdnů

KOSMETIKA

Pracuji s kosmetikou Janssen

Od roku 1990, Walther Janssen a jeho manželka Elka usilovně pracují na vybudování kvalitního systému péče o pleť. Podmínkou je v programu pěstící kosmetiky JANSSEN COSMETICS použití vysoce účinných aktivních přísad a exkluzivních vědecky ověřených materiálů, které přesvědčí mimořádnými výsledky a mají extrémně vysokou kompatibilitu.

Zkušenosti a potřeby firmy Janssen se ideálně kombinují v úzké spolupráci s výzkumnou laboratoří Dr. " Sachera " Všechny výrobky jsou důkladně testovány a přesvědčí vás již při prvním použití. Obsahují mnoho nových aktivních látek, jsou vyvinuty pomocí složitých technologických procesů a podléhají důkladné analýze.

Od roku 2004 JANSSEN COSMETICS také pravidelně obhajuje certifikát jakosti managementu ISO 9001: mezinárodně uznávaný doklad s ověřenou kvalitou systému řízení, vývoje, prodeje, marketingu, školení a logistiky.


                           Líčení

Studio Marie Družstevní 1712/ 45 Velké Meziříčí 
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!