Ruční lymfatické masáže

MANUÁLNÍ LYMFATICKÁ MASÁŽ

Tato terapie je zaměřena na lymfatický oběhový systém. Napomáhá odtoku toxických látek a jiných zplodin těla ven. Má hluboce sedativní, analgetický a spasmolytický efekt (zmírnění pocitu napětí a bolestivosti) na krevní a lymfatický oběh.

Jemná, krouživá, hmatová technika napomáhá toku lymfy směrem k uzlinám, kde je filtrována a pročištěna.

Co je to LYMFA?

Lymfa nebolí, míza je tělesná tekutina a má tu schopnost, že odvádí z těla škodliviny, které do sebe neustále vstřebáváme ze špatného životního prostředí, nezdravých potravin, léků, alkoholu... Pokud se lymfa hromadí v organismu, dochází k postupnému zanášení těla zplodinami metabolismu a toxických látek, které se podílejí na nerovnoměrném rozložení tuku a vody. Dochází k narušení spojovacích vláken mezi svaly a kůží, což způsobuje ochabnutí kůže v elastické tkání. Pokud lymfatický systém nefunguje, snižuje se obranyschopnost organismu. Zanesené lymfatické dráhy se projevují například celkovou tělesnou únavou, pocity vyčerpanosti, únavou nohou, otoky...

Lymfatická masáž podporuje detoxikaci, zvyšuje imunitu a pomáhá proti otokům nebo chronické únavě.

Čištění lymfy je důležité, abychom dosáhli zvýšení obranného systému a tím podpořili regeneraci organismu, předešli a postupně odstraňovali časté angíny, chřipky, záněty, akné, pozvedli imunitu. Lymfatické masáže pozitivně působí i při rehabilitaci sportovců (svalové vyčerpání, zvýšené napětí po sportovních výkonech).

Pozitivní účinky u různých druhů chorob

Žilní a lymfatické otoky

Pooperační a posttraumatické stavy

Prevence bércových vředů

Prevence křečových žil a léčba již vzniklých

Vhodná po liposukci jako součást rekonvalescence detoxikace organismu

Zvýšení imunity organismu, prevence nádorových onemocnění

Obezita, lipedém - podpora metabolismu

Pozitivní účinky při migrenózních stavech

Odstraňování celulitidy, zpevňování podkoží, zeštíhlení a zmenšení objemu stehen a nohou, akné, lupénka, vypadávání vlasů.

Použití lymfatické masáže 

K zlepšování kosmetického vzhledu pokožky, zpomalení procesu stárnutí - prevence vrásek, odbourávání podkožního tuku - celulitidy.

Jedna lymfatická masáž Vás nezbaví dlouhodobých potíží a nenastartuje lymfu k její správné činnosti, maximálně Vám uleví od "těžkých nohou". Abychom lymfu rozproudili a pročistili, aby nám mohla zase fungovat správně a odstranili jsme dlouhodobé potíže, je potřeba absolvovat minimálně 10 masáží nejlépe 2x týdně.

Během celé kúry je vhodné vyvarovat se fyzické i psychické námahy. Omezit stravu bohatou na bílkoviny a jíst spíše zeleninu, ovoce, bílé maso, rýži, těstoviny.

Dodržovat pitný režim - tzn. vypít minimálně dva litry tekutin denně. Nevhodné jsou minerálky, káva, alkohol, coca-cola apod.

Každý by měl počítat s tím, že se po účinné masáži může stávající stav na chvíli zhoršit. Jde o reakci těla na odstraňování toxických látek a vždy do několika hodin nebo několika málo dní vše negativní odezní. Nebojte se tedy v kůře pokračovat.

CENA MASÁŽE    60 min -    720,-


Studio Marie Družstevní 1712/ 45 Velké Meziříčí 
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!