PEDIKÚRA - MANIKÚRA

                                                                   PEDIKÚRA 

Pedikúra je kosmetická péče o vaše nohy a chodidla. Má spoustu příznivých zdravotních hledisek (odstranění odumřelých buněk, ztvrdlé kůže, ošetření nehtů, mozolů, a jiné). Správně provedená pedikúra má také podíl na tom, že chodíte pohodlněji. Vždy se snažím, aby byla moje pedikúra příjemná a uklidňující nejen pro Vaše nohy, ale celkově pro Váš organismus. Ke své práci používám nástroje a pomůcky výhradně sterilizované, jednorázové a produkty profesionálních značek. Velice mě nadchla práce s krémy od firmy Peclavuc, Podopharm, Imperial feet, Alpresan a další ... U mě najdete dva druhy pedikúry. Mokrou klasik pomocí přístroje a přístrojovou pedikúru. Přístrojová pedikúra je vhodná pro diabetiky. Splňuje ve všech ohledech nejvyšší úroveň ošetření a samozřejmě je absolutně bezbolestná, vysoce profesionální a bezpečná. Mokrá pedikúra je zažitá již několik let a proto jsem si ji dovolila trochu zkombinovat s přístrojem. 

Jsem zapsaná v České podiatrické společnosti a nabízím suchou přístrojovou pedikúru pro diabetické klienty kteří jsou u VZP . Mají nárok na 1000,- Kč co pojišťovna proplácí. 


ORTONYXIE ŠPONY 

Zarostlý nehet je častým problémem. Nehet prorůstá měkkou tkání a postižené místo je značně bolestivé. Často dochází k chirurgickému řešení, které ale velmi často končí nevzhledným nehtem natrvalo. U nás je možné tyto problémy aktivně řešit bez chirurgických zákroků a Váš nehet může opět krásně růst.

Někdy se stane, že nehet začne měnit tvar do kulatá či se začne částečně ohýbat. I s těmito problémy můžeme pomoci tzv. nehtovými rovnátky, pomocí nichž Váš nehet opět získá svůj tvar a funkci.

Úrazy a traumata vedou k odumření nehtu, zástavě růstu nehtů atd. Tento problém trápí zejména ženy. Nehtovou protetikou dokážeme nehet nahradit. Nehet vypadá přirozeně a je možné jej užívat jako každý jiný nehet na noze.

Pracuji se špony IMKOR, které vyrábí na Slovensku. Nasazení je bezbolestné a pomáhá vyrovnat nehtík zpět do původního stavu. Špona Imkor se osazuje na cca 5 týdnů a potom se musí vyměnit, ztrácí se její tah. Pod bolavý nehet se aplikuje tamponáda a pomáhá se uzdravit.

Zároveň jsem přidala špony Rf které jsou kovové. Rovnátko se tvoří přímo na daný tip nehtu. 


MANIKÚRA

Manikúra je procedura, kde dochází ke kultivaci rukou s důrazem na nehty a jejich okolí. Hlavním cílem je vyčištění nehtů, jejich zarovnání a odstranění odumřelé kůže z jejich okolí. Jde o poměrně snadný způsob, jak Vaše nehty udržet krásné a zdravé. Manikúra je vhodná pro dámy i pány, kteří preferují přirozený vzhled, zdravé a upravené nehty. Studio dále nabízí úpravu gel lakem značky Ruscona, Pl Booster a gely značky Denato, Ruscona a E.mi  

Klasické lakování jsem se rozhodla pro kvalitní značky CND Vinilux, Sparituál a Golden RosseStudio Marie Družstevní 1712/ 45 Velké Meziříčí 
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!